Nie jesteś zalogowany Log in sprawdź pocztę.
Do you want to Log in or register?

Szukaj: Zaawansowane

Wejdź  Login  Nowa Rejestracja

W tym miesiącu:

Zdobywając zaufanie internauty - zwiększysz sprzedaż !

Wysokie pozycje w wyszukiwarce to nie koniec walki o klienta, jednym z najczęstszych powodów dla którego wysoka odwiedzalność sklepu internetowego nie przekłada się na oczekiwaną sprzedaż jest fakt że twoja strona nie wzbudza zaufania u odwiedzających. Jak to możliwe? Jest kilka podstawowych powodów: Nieatrakcyjny, nieprofesjonalny design witryny, przesycony reklamami innych firm na pewno nie pomaga w zatrzymaniu klienta. Musisz się zdecydować- albo żyjesz z reklam "nabijając" odwiedziny innym albo nastawiasz się na sprzedaż własnych produktów. O tym czy kolejna osoba zdecyduje się na "zostawienie" pieniędzy właśnie u ciebie zależy też od innych czynników. Ogromna ilość firm nie podaje swojego adresu pocztowego.Czyżby miały one coś do ukrycia? Jeżeli twoi klienci nie wiedzą kim jesteś i gdzie mieszkasz..nie dziw się że nie kupią od ciebie. Jeżeli na serio traktujesz swój biznes,pokaż że nie masz nic do ukrycia- na pewno zwiększysz sprzedaż!

Znajdziesz też:

Współpraca:

Big Image

Dzięki nam dotrzesz do klienta W celu podwyższenia standardu oferowanych usług współpracujemy ze specjalistami w zakresie informatyki, marketingu i dziennikarstwa, dzięki czemu oferowane przez nas produkty i usługi są bardziej profesjonalne.Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt.

Reklama:

Sponsorują nas: Pole namiotowe nad morzem Knieja w Białogórze ,

pozycjonowanie stron, reklama internetowa, hosting, skrypty PHP, CSS, flash, web design

ZAUFALI NAM:

 pozycjonowanie stron, hosting, animacje, darmowe  skrypty, PHP, CSS, xhtml, flash, reklama w internecie, pozycjonowanie,seo,marketing,sem. We use bugzilla. We are Debian CD vendor.

Wiadomości:

Konserwacja serwerów
Dział techniczny informuje, że z nocy 17 na 18 listopada 2007 nastąpi aktualizacja i konserwacja oprogramowania serwerów.W poniedziałek (tj. 19.11.2007) mogą pojawić się przerwy w wyświetlaniu stron www. Wszelkie przerwy w funkcjonowaniu stron WWW prosimy zgłaszać pisemnie na adres pomoc lub telefonicznie pod numerem: 613 04 214. Po aktualizacji zostanie sprawdzona poprawność funkcjonowania wszystkich stron www.

Jak zwiększyć sprzedaż?
Zdobywając zaufanie internauty - zwiększysz sprzedaż ! Wysokie pozycje w wyszukiwarce to nie koniec walki o klienta...czytaj dalej

Najnowsze projekty:

 

 

 

 

 

 

Biuro Nieruchomości AiD  nieruchomości

 

 

 

 

 

 

Wymiana linków  linki tekstowe      więcej »

Najnowsze skrypty:

 

 

 

 

Galeria zdjęć w PHP                        pobierz »